Witamy w Lite Lion

Z przyjemnością oferujemy Państwu wachlarz produktów Chińskiego przemysłu z pełną obsługą procedury importu. Lite Lion Europa skupia elitę Chińskich producentów.

Naszym zadaniem jest wyszukiwanie produktów oraz porównywanie producentów w celu przedstawienia najbardziej odpowiedniego produktu po najlepszej możliwej cenie.

W naszym zakresie jest kompleksowa obsługa zakupów; od wyszukania produktu do dostawy w siedzibie Państwa firmy.

Wsparcie

Specjalizujemy się w eksporcie oraz imporcie z Hong Kongu, który jest jednym z najbardziej technologicznie rozwiniętych i nowoczesnych centr biznesowych na świecie.

Oferujemy Państwa firmie pełen zakres produktów przemysłu Chińskiego od skomplikowanych urządzeń i komponentów aż po surowce przemysłowe.

Cele

Nasz misją jest bycie jak najlepszym partnerem dla Waszej firmy w handlu międzynarodowym. Z naszym 30 letnim doświadczeniem w handlu z Chinami współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami.

Wartość

Prowadzimy w Waszym imieniu proces zakupu i przedstawiamy gotowe rezultaty. Umożliwiamy łączony transport od różnych producentów aby proces dostawy był łatwiejszy, tańszy, a zarazem bardziej ekologiczny. Warto pamiętać, że kupując produkty za naszym pośrednictwem kupujesz po cenach producenta ponadto zyskując kompleksową obsługę.

Kontakt

Przedstawicielstwo w Polsce:
Enamar Sp. z o.o.
Tel.: +48 881 555 194
Email: sales@enamar.net

Europejska siedziba:
Lite Lion Europe OÜ
Tel.: +372 5860 9973
Email: emasales@litelioneu.com

O nas

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Lite Lion (HK) Limited.

Lite Lion (HK) Trading Ltd. To nowoczesny sposób na wydajny, szybki i niezawodny handel na całym świecie. Proponujemy profesjonalne, wszechstronne i innowacyjne metody znajdowania partnerów oraz produktów w Chinach. Po zapoznaniu się z potrzebami i celami klienta, opracowujemy plan na zrealizowanie tych potrzeb i wdrażamy go. Naszym celem jest wprowadzenie w życie Waszych planów oraz wizji. Żadne zamówienie nie jest zbyt małe ani zbyt duże.